دوربین مخفی

آینه دوربین دار ماشین با قابلیت ضبط صدا

آینه دوربین دار خودرو در ظاهر یک آینه معمولی است اما با مجهز شدن به دوربین، قادر است عکاسی و فیلمبرداری را با کیفیت بالایی انجام دهد. این دوربین به دنده عقب ماشین متصل می‌شود، و این قابلییت را به راننده می‌دهد تا بتواند تماشای مناظر و رویدادهایی که بخاطر رانندگی از دست داده است را دوباره ببیند. مزیت این آینه دوربین‌دار توانایی دید در شب این محصول است که در تاریکی مطلق هم می‌تواند فیلم‌برداری کند.

بررسی تخصصی آینه دوربین دار ماشین
از نظر طراحی و ساختار این آینه دارای صفحه نمایشگر ال سی دی رنگی است و می‌توان به وسیله آن تصاویری از طبیعت را در قالب فیلم یا عکس ذخیره کرد و در صورتی که احیانا تصویری حذف شود می‌توان بازیافت فایل را انجام داد، این محصول می‌تواند ضبط صدا نیز انجام دهد و می‌توان صداهای ذخیره شده را از طریق اسپیکر شنید.

عملکرد سخت افزاری آینه دوربین دار ماشین

آینه دوربین‌دار دارای G-Sensor است که حساس به افتادن و ضربه می‌باشد، دارای آپشنی است که می‌توان ماشین را با استفاده از خط‌کشی که در تصویر درون آینه است به آسانی پارک کرد و یا وقتی جای پارک کوچک است یا مانعی در فضای عقب ماشین است راننده تصمیم مناسبی بگیرد.این محصول بر روی آینه فابریک نصب می‌شود. دارای رم ۳۲ گیگابایت و قابلیت زوم ۴ برابر است. وقتی که دوربین متصل ‌شود این دستگاه به آسانی می‌تواند ویدئو‌‌‌هایی از سمت عقب ماشین را ذخیره کند. ویدئوها به صورت اتوماتیک در پوشه‌های مختلف ذخیره می‌شوند و مهم نیست که چه زمانی تصویر‌برداری قطع شود زیرا هیچگونه درز و فاصله‌ایی میان آنها قرار نمی‌گیرد و ویدئو به صورت یکپارچه ذخیره می‌شود. بعد از اینکه ماشین متوقف شود مانیتور خاموش می‌شود و از آینه می‌توان به صورت یک آینه‌ی معمولی استفاده کرد.این محصول علاوه بر زیبایی که دارد از تابش خیره کننده انعکاسی نیز جلوگیری می‌کند. آینه دوربین‌دار ماشین قابلیت دید در شب دارد و حتی در تاریکی مطلق نیز فضای عقب ماشین را به خوبی به نمایش در‌ می‌آورد.

ویژگی‌های آینه دوربین‌دار ماشین
مانیتور: ۲/۷ اینچی
دید در شب
مجهز به سنسور حرکت
کارت حافظه ۳۲ گیگابایتی
قابلیت فیلمبرداری فول اچ دی
قابلیت عکسبرداری
لنز ۱۲۰ درجه واید
قابلیت زوم ۴ برابر
قابلت تبدیل به دوربین دنده عفب

می توانید برای خرید آینه دوربین دار ماشین با قابلیت ضبط صدا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا