دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته FW-B219 مجهز به تکنولوژی AHD

دوربین مداربسته FW-B219 با داشتن رزولوشن 2 مگاپیکسلی و لنز 3 مگاپیکسلی که توسط شرکت معتبر سونی ساخته شده است قادر است تصاویری با کیفیت، ضبط و نمایش دهد. این دوربین مداربسته برای این منظور از فناوری ahd بهره گرفته است. ahd به معنای دوربین مداربسته آنالوگ با رزولوشن بالاست.  نسل اول این تکنولوژی با رزولوشن 1 مگاپیکسل عرضه شد ولی نسل دوم آن که در این دوربین به کار گرفته شده است، دارای رزولوشن 2 مگاپیکسلی است که بالاترین رزولوشن ساخته شده می‌باشد. دوربین های مداربسته به دلیل عوامل محیطی و جوی مانند باد یا سایر عوامل مانند ضربه و لرزش شدید، دارای کیفیت تصویر پایینی بودند. فناوری ahd توانست این مشکل را حل نماید.

دیگر تکنولوژی به کار گرفته شده در این دوربین ahd 2mp ، مجهز بودن آن به منوی OSD است. این منو توسط یک سیم به دوربین مداربسته متصل می‌شود. به کمک این منو می‌توانید تنظیماتی را روی دوربین اعمال نمایید که در دی وی ار(دستگاه ضبط تصویر)، انجام شدنی نیست یا گزینه های کمتری را برای تنظیم داراست.  خاموش یا روشن کردن بعضی از قابلیت های موجود در دوربین مانند WDR و BLC و فعال و غیرفعال کردن سنسورهای آن ، از جمله کارهایی است که OSD قادر به انجام آن است. شما به کمک منوی او اس دی می‌توانید رنگ و نور صفحه را تنظیم نمایید یا قسمت هایی از صفحه که تمایلی به ضبط آنها توسط دوربین ندارید را بپوشانید.

 

 

وجود این قابلیت در دوربین مداربسته، یک امتیاز برای آن محسوب می‌شود.

 

مدل های دیگری از دوربین مداربسته که دارای این قابلیت باشند در وب سایت گیلار موجود است که می توان به FW-B215 ، FW-D216 و FW-VD218   اشاره نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا